בית חולים נועם למחלות ממושכות רעננה

בית חולים נועם למחלות ממושכות פועל ברעננה מזה חמישה עשורים, תחת פיקוח ועם רישיון מטעם משרד הבריאות. בית החולים נחלק לשתי מחלקות, הגדולה שבהן משרתת מטופלים במצב סיעודי, והקטנה יותר מיועדת לתשושי נפש.
במקום עובד צוות מיומן ומנוסה, הכולל אנשי רפואה, מטפלים שונים ועובדים כלליים. על אנשי הצוות נמנים רופא גריאטרי, רוקח, אחיות ומטפלים, האמונים על עריכת בדיקות וטיפולים נחוצים למאושפזי בית החולים בהתאם למצבו של כל אחד מהם. נוסף עליהם עובדת בבית החולים תזונאית, אשר מכתיבה את התפריט הדרוש לכל מטופל. כמו כן מוענקים במקום טיפולים פארא-רפואיים: פיזיותראפיה וריפוי בעיסוק.
ברחבי בית החולים כולו פועל מערך של לחצני מצוקה, המאפשר לכל מאושפז לזמן אליו את אנשי הצוות בצורה נוחה ובכל זמן. פרט לטיפול הרפואי, המטופלים מקבלים במקום טיפול אישי ופדיקור. בית החולים מספק גם את כל הארוחות הדרושות להם.
עובדים כלליים של בית החולים הם שאחראיים לתחזוקה השוטפת, לשירותי הניקיון במתחם ולשירות הכביסה.
את שעות הפנאי במקום יכולים המטופלים להעביר במסגרת חוגים, הרצאות ושיעורי התעמלות. לחילופין, הם עשויים לצאת לחצר המבנה, לעצב את שיערם במספרה שבמקום, או לנהל שיחות עם מטופלים אחרים ועם חונכים או מתנדבים המגיעים לבית החולים.
הגישה אל בית חולים נועם למחלות ממושכות נוחה, הודות לקרבתו למחלף הצפוני של כפר סבא ורעננה. בקרבת בית החולים יש מספר גינות ציבוריות, והוא נהנה מסביבה שקטה.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.