בית אבות סיעודי נוף חן, רמת גן

ברחוב שקט ברמת חן שברמת גן שוכן מזה שלושה עשורים וחצי בית אבות סיעודי נוף חן. המקום, הפועל תחת פיקוח ועם רישיון מטעם משרד הבריאות, משרת אוכלוסיה של למעלה ממאה קשישים דוברי עברית, בשתי מחלקות נפרדות – האחת מותאמת לתשושי נפש, והשנייה לקשישים במצב סיעודי.
צוות העובדים בבית הוא רב מקצועי וערוך לתת מענה לכל צרכיהם של הדיירים בכל עת. הקשישים זוכים לטיפול רפואי של רופא ואחיות, ולהשגחה רפואית גם במהלך הלילה. בנוסף, ניתן להם טיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי בהתאם לצורך, וכן ייעוץ בנוגע לשיקום, לטיפול עצמי ולהסתגלות >a href="http://www.shenkar.ac.il/template/default.aspx?maincat=5&catId=28&PageId=320">לעזרים הרפואיים בהם הם מסתייעים. עובדת סוציאלית מלווה את הקשישים ואת בני משפחותיהם, ומסייעת במימוש זכויותיהם מול הרשויות, כמו גם במימוש זכויות בתחום הפיזי ובתחום הרגשי בתוך הבית.
דיירי הבית נהנים גם מטיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, אשר מותאמים לצרכיהם וליכולותיהם באופן אישי, ומיועדים לשמר ולשפר את יכולתם לבצע פעילויות יום יומיות.
הרכב הארוחות המוגשות בבית אבות נוף חן נקבע בתיאום עם דיאטנית, אשר מקפידה להתאים את המזונות לדרישות התזונתיות האופייניות לבני הגיל השלישי, ואף לקבוע תפריטים מותאמים אישית במקרי הצורך.
דיירי בית האבות נוטלים חלק פעיל במגוון רחב של פעילויות חברה, תרבות ותעסוקה. את שעות הפנאי ממלאים מפגשים חברתיים עם החברים מבית האבות ועם מתנדבים הפוקדים את הבית כדי לשוחח עם דייריו, טיולים מאורגנים בסביבת בית האבות ובאתרים מרוחקים, הרצאות בנושאים הנוגעים לחייהם של הקשישים ולתכנים אשר מעניינים אותם, וחוגים בתחומים שונים.
בני משפחה וחברים של דיירי בית אבות נוף חן' מוזמנים לבקר במקום בכל עת. בעשותם זאת הם ייהנו מגישה נוחה הודות לסמיכותו לצירי התנועה הראשיים של רמת גן ושל גוש דן, וכן מאווירה נעימה ופסטורלית השוררת בסביבתו של בית האבות- לאורך הרחוב השקט ובגן הציבורי הסמוך, המאכלס למעלה מחמישים מיני צומח טבעיים.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.