בית אבות סיעודי, נאות מונטיפיורי, תל אביב-יפו

בית האבות הסיעודי 'נאות מונטיפיורי' שוכן בלב הכרך, במרכזו של גוש דן. הוא משרת 56 קשישים במצבים סיעודיים שונים, תחת פיקוח משרד הבריאות ועם רישיון מטעמו.
צוות העובדים בבית הוא רב מקצועי וערוך לתת מענה למגוון צרכים ומצבים, בכל עת. על הצוות הרפואי והטיפולי נמנים, בין היתר, רופא, אחיות ומטפלים. הצוות המסור מעניק טיפולים רפואיים ותרופתיים, ומעקב רפואי רציף, אך לא טיפול אישי (סיוע ברחצה וכדומה).
פרט להשגחה ולטיפולים רפואיים, נהנים דיירי הבית מטיפולים המעוברים על ידי פיזיותרפיסטית ומרפאה בעיסוק ומיועדים לשמר ולשפר תפקודים פיזיים, כמו גם יכולות קוגניטיביות. דיירי הבית משתתפים בהפעלה תעסוקתית וכן במפגשים חברתיים. בנוסף לכך, עובדת סוציאלית מטעם בית החולים מלווה את המטופלים ואת בני משפחותיהם ומסייע להם בכל עניין. העובדת הסוציאלית מכירה באופן אישי כל אחד ממטופלי בית החולים ואת בני משפחותיהם, מסייעת למטופלים להיקלט בבית החולים בקלות מירבית, מלווה אותם לאורך אשפוזם בו, מדריכה את בני המשפחה ויוצרת קשר עם גורמי רווחה שונים מחוץ לבית, הקשורים בצרכי המטופלים.
תזונאית בית החולים מלווה גם היא את שהותו של כל מאושפז בבית החולים. היא מאבחנת, עם הגיעו, את צרכיו התזונתיים, מתאימה לו תפריט אישי ומוודאת שהארוחות המוגשות לו במסגרת אשפוזו תואמות את התפריט הזה ואת הדרוש לו.
בית אבות סיעודי 'נאות מונטיפיורי' מספק למאושפזיו טיפול רפואי מתאים, ומאפשר בכך שקט נפשי לקרוביהם. מיקומו המרכזי של בית החולים, בקרבת למגדלי עזריאלי, מהווה יתרון נוסף עבור הקרובים, אשר יכולים להגיע לביקורים בו באופן קל, נוח ומהיר, ועל כן עשויים לעשות זאת לעתים תכופות.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.