בית אבות נוף טבעון קרית טבעון

בית אבות נוף טבעון בקריית טבעון, משתרע על פני שלושה מבנים משופצים, המשרים תחושה ביתית ונעימה. הבית שוכן על צלע הר, משקיף על מפרצה של חיפה, ונהנה מחצר ירוקה ורחבת ידיים. כל אלו ועוד עושים אותו לבית חמים ושליו עבור כמאה קשישים עצמאיים, תשושים וסיעודיים המתגוררים בו.
זהו בית אבות בצפון הפועל כבר קרוב ל- 40 שנה עם רישיונות מטעם האגף לגריאטריה של משרד הבריאות והשירות לזקן של משרד הרווחה, ומעניק לדייריו השגחה וטיפול רפואיים, המותאמים למצבו של כל אחד מהם. שירותים אלו ניתנים על ידי צוות רב מקצועי, אשר מורכב מרופא, אחיות, מטפלים ומערך סוציאלי, כך שניתן מענה לכלל צרכיו של הקשיש, בתחומים שונים. כך למשל, בתחום הרפואי-סיעודי הקשישים זוכים, בהתאם לצורך, לעזרה בתפקוד היומיומי, למרשמים מהרופא שבמקום, לאספקת תרופות ולבדיקות דם. בנוסף, צוות העובדים בבית ערוך לתת לקשישים שירותים נלווים ובהם פיזיותרפיה, פדיקור ומניקור, ואף שירותי ספרות ומכבסה. המזון הכשר המוגש בחדר האוכל של בית האבות מוכן ומוגש תחת פיקוחה של תזונאית אשר עובדת במקום, ומתאימה אותו לצרכיהם השונים של הקשישים, בהתאם למצבו הבריאותי של כל אחד מהם.
הקשישים המתגוררים במחלקה הסיעודית של הבית מצויים תחת השגחה מתמדת של אחיות בעלות ניסיון בגריאטריה, ומקבלים עזרה בביצוע פעילויות היום יום. כמו כן, הם נעזרים בטיפולים ושירותים שמעניקים להם פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, מדריכות תעסוקה ועובדת סוציאלית.
דיירי הבית מתגוררים בחדרים ממוזגים, ובהם, בין היתר, מקלחת ושירותים, מקרר, טלפון וריהוט ביתי ונוח. הדיירים נהנים גם ממועדון חברים ומספריה גדולה אשר מצויה בתוכו. במועדון מתקיימות פעילויות העשרה, תרבות, התעמלות ופנאי, כגון: שיעורי יוגה, קרמיקה, טאי צ'י, ציור ושיחות בנושאי אקטואליה. במקרי הצורך, עובדי הבית מסיעים את הקשישים אל יעדים מחוץ לבית האבות, ומלווים אותם לסידורים.
בית האבות 'נוף טבעון' מעודד ביקורים של בני משפחה וחברים. המבקרים נהנים מחניה מסודרת בשפע, מגינות ירוקות ונאות, עם שבילים וספסלים מסודרים, ומאווירה נעימה השוררת ברחבי הבית ובין דייריו ועובדיו.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.