בית אבות נווה באבוב, בת ים

בית האבות 'נווה באבוב' פועל בבת ים ב-30 השנים האחרונות, בפיקוחם של משרד הרווחה ומשרד הבריאות ועם רישיונות מטעמם. בבית האבות מתגוררים ומטופלים קשישים דתיים, דוברי יידיש ועברית. במחלקה המיועדת לעצמאיים ולתשושים מתגוררים כ-90 דיירים, והמחלקה הסיעודית בבית האבות מאוכלסת בכ-40 קשישים נוספים.
כל דיירי הבית זוכים להשגחה, לאבחון ולטיפול תפקודיים ורפואיים, אשר מותאמים למצבו של כל אחד מהם. השירותים הללו ניתנים על ידי צוות רב מקצועי, אשר מורכב מרופא, אחיות, מטפלים ועובדת סוציאלית. באופן זה ניתן מענה לכלל צרכיו של הקשיש, בתחומים שונים, החל בתפקוד פיזי וכלה בהיבטי רווחה וחברה. צוות העובדים בבית ערוך לתת לקשישים שירותים נלווים ובהם טיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, שירותי מספרה ופדיקור, שירותי עזרה ביתית והגשת ארוחות כשרות.
הקשישים המתגוררים במחלקה הסיעודית של הבית מצויים תחת השגחה מתמדת של אחיות ומטפלים מנוסים, ומקבלים עזרה בביצוע פעילויות היום יום. לרשות כלל הדיירים עומדים גם לחצני קריאת מצוקה, אשר פזורים ברחבי הבית ומאפשרים זימון קל ומהיר של אנשי הצוות המטפל, בכל עת.
דיירי בית האבות משתתפים במגוון פעילויות, בהתאם ליכולותיהם ולתחומי העניין שלהם. קריאה בספרייה, תפילה בבית הכנסת, טיול וישיבה בגינה הנאה של הבית, ביקור במועדון חברים, מפגשים ושיחות עם חונכים, השתתפות בחוגים ובשיעורי התעמלות והאזנה להרצאות הם חלק מהאפשרויות הפתוחות בפניהם.
הדיירים עשויים להנות גם ממתחמים ומשירותים מחוץ לבית, אשר ממוקמים בסמיכות אליו. כך למשל, מצויים בקרבת מקום גנים ציבוריים, מרכז של מערך השירותים לקשיש, תחנה לבריאות המשפחה, מתנ"ס ומספר מרכזים מסחריים.
אורחים אשר מתעתדים לבקר את קרוביהם או את חבריהם בבית האבות 'נווה באבוב' ימצאו שהגישה אליו קלה ונוחה, הודות לקרבתו לדרך איילון (כביש מספר 20).

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.