בית אבות נאות המושבה, נס ציונה

בית אבות נאות המושבה נס ציונה הינו בית אבות גריאטרי השייך לקבוצת "נאותים", הפועלת בתחום מזה כעשרים שנים. הבית שוכן לו בעיר נס ציונה והא מוקף כולו בפארק גדול ורחב, מטופח ומלא ירק. בית האבות ממוקם בסמוך לתחנה מרכזית ולתחנת הרכבת המקומית, למרכז קניות גדול ואף למספר לא מבוטל של בתי חולים באזור. נאות המושבה עובד תחת פיקוח קפדני ומדוקדק של משרד הבריאות וברישיונו.
בית אבות נאות המושבה נס ציונה נחלק לשש מחלקות שונות המפולגות על פי מצבם האישי - הבריאותי והנפשי של כל אחד מהדיירים על מנת לתת לכל דייר ודייר את היחס המגיע לו, תוך שמירה על כבודו ופרטיותו והתחשבות מלאה בצרכיו האישיים והחברתיים. בבית שלוש מחלקות סיעודיות, שתי מחלקות לתשושי נפש ומחלקה אחת המיועדת לקשישים סיעודיים מורכבים. כל אלה פועלים במקצועיות, חריצות, נאמנות ואדיבות בעזרתו של צוות ותיק ומיומן ומעניקים לדיירים סביבה בטוחה, נוחה ומשפחתית שנעים לחיות בה.
זהו בית אבות המעניק לדייריו שירותים שונים ומגוונים ופעילויות ענפות הן בהיבט הבסיסי והן בצורך החברתי אנושי של כל דייר ודייר. הדיירים נהנים מחדר אוכל מרכזי ומטבחון בכל אחת ממחלקות הבית, כאשר המזון מפוקח באופן ישיר על ידי דיאטנית והוא מזין ועשיר ביותר, בנוסף קיימים גם חדרי פיזיותרפיה חדשים ומאובזרים היטב, פינות ישיבה מרובות בתוך הבית ומחוצה לו, מרפסות שמש בכל מחלקה, מכבסה, מספרה, בית כנסת, שירותי הסעות ושליחויות, ריפוי בעיסוק, טיפול סוציאלי, מרכז ייעוץ והדרכה לחולי דמנציה ובני משפחותיהם וכן חוגי יצירה והעשרה, הקרנת סרטים, מסיבות ואירועים.
החדרים בבית האבות נאות המושבה הינם חדרים גדולים ומרווחים והם מצוידים בכל הציוד הנדרש, גם מבחינת ציוד עזר ובטיחות. בכל חדר מערכות מיזוג וחימום וטלפון ליד כל מיטה וכן שירותים ומקלחת צמודים ומאובזרים על פי תקן. כל זאת שומר על איכות חייהם של הדיירים ומבטיח את סיפוק צרכיהם האישיים.
זהו בית אבות שטובל במרחבים רחבי ידיים, ירוקים ומתוחזקים היטב. ובמרכזו הוקם פארק גדול ובו צמחייה שופעת ומטופחת, פינות ישיבה, פרגולות, שמשיות וריהוט גן לנוחיות הדיירים ולשימושם וכן לבני המשפחה המבקרים. זאת ועוד תורם לשמירה על אווירת הבית הנעימה והפסטורלית ומעניק לדיירים מקום נעים לחיות בו בנס ציונה.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.