בית אבות נאות הבימה תל אביב

בית אבות נאות הבימה תל אביב משרת, מזה קרוב לחצי יובל, קשישים עצמאיים וקשישים תשושים. הבית, אשר נהנה ממיקום אטרקטיבי ויוקרתי בלב תל אביב, פועל תחת פיקוחו של משרד הרווחה ועם רישיון מטעמו.
על צוותו הרפואי והטיפולי של הבית נמנים רופא כללי, אחיות ומטפלים אשר מעניקים לארבעים הדיירים בבית השגחה רפואית, ייעוץ וטיפולים, בהתאם למצבו ולצרכיו של כל אחד מהם. הקשישים ואנשי הצוות מסתייעים בלחצני קריאת המצוקה הפזורים בבית, אשר מאפשרים לדיירים לקרוא למטפליהם בצורה נגישה, קלה ונוחה, בכל שעה משעות היום ובשל כל עניין.
צוות העובדים בבית כולל גם את אנשי מקצועות הפארא-רפואה, אשר טיפוליהם מכוונים להיבטים שונים בחיי הקשישים, ומשלימים את טיפול הצוות הרפואי. העובדת הסוציאלית מלווה את שהותו של כל קשיש בבית, החל מרגע קבלתו למקום, ומוודאת שכל צרכיו יסופקו, הן מבחינת תנאים פיזיים והן מבחינה חברתית ורגשית. מרפאות בעיסוק ופיסיותראפיסטים נפגשים עם הדיירים ומסייעים לכל אחד מהם לתרגל ואף לשפר תפקודים וכישורים הנחוצים לחיי היום יום שלו.
דייריו הקשישים של הבית זוכים בו גם לשלל פעילויות העשרה, פנאי וחברה. הקשישים שבוחרים לקחת חלק בהפעלות המאורגנות בבית, משתתפים בחוגים בתחומים שונים, יוצאים לטיולים קבוצתיים מחוץ לבית, משתתפים במפגשים חברתיים שונים עם חבריהם לבית, מרחיבים את אופקיהם בהאזנה להרצאות העוסקות בנושאים רלוונטיים לחייו של הקשיש, ומשתתפים במפגשים ושיחות עם מתנדבים הפוקדים את הבית מעת לעת.
בנוסף לכל השירותים והפעילויות שתוארו, הקשישים זוכים לשירות כביסה ולשירות הסעה לסידורים.
מיקומו המיוחד של בית אבות בתל אביב נאות הבימה, בסמיכות למרכזי תרבות, בילוי ופנאי גדולים כמו תיאטרון הבימה, היכל התרבות העירוני של תל אביב ושדרת רוטשילד, עושה את הבית אטרקטיבי מאד עבור קשישים שעשויים להתעניין במופעי תרבות ובישיבה בבתי הקפה הרבים שבסביבה. המיקום המרכזי של הבית מאפשר הגעה נוחה אליו וממנו, הן לקשישים והן למבקריהם, ונגישות גבוהה של הקשישים לגורמים חיצוניים אשר הם זקוקים לשירותיהם, כמו קופות חולים.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.