בית אבות לב רמת גן

במרכזה ההומה של רמת גן, בלב טיילת מטופחת ושקטה, שוכן בית אבות לב רמת גן, אשר מהווה בית חם ותומך לבני גיל הזהב. המקום פועל מאז שנת 1988 בפיקוח ורישוי מטעם משרד הרווחה, ומתגוררים בו קשישים עצמאיים או תשושים.
הקשישים זוכים למעקב רפואי ולטיפולים רפואיים ומונעים הניתנים על ידי רופאים מומחים (רופא משפחה אשר מומחה גם ברפואת חירום, גריאטר ופסיכוגריאטר) ועל ידי אחים ואחיות מוסמכים, המסתייעים גם במטפלות מסורות. אנשי המקצוע מאיישים גם את צוות הלילה כך שההשגחה הרפואית על הדיירים רציפה, בכל שעות היממה.
הדיירים במקום נהנים גם מליווי צמוד של עובדת סוציאלית ותיקה, אשר מסייעת להם בכל עניין הנוגע לשמירת זכויותיהם ולדאגה לרווחתם המלאה בבית ומחוצה לו. כמו כן, הם מקבלים טיפולי פיזיותרפיה במידת הצורך, ונהנים משלל פעילויות בהנחייתה של מרפאה בעיסוק. הפעילויות הללו כוללות עבודות יצירה שונות, כמו עבודה עם בצק צבעוני, רקמה, סריגה, פלסטיקה, עבודה עם חימר, שזירת פרחים, ציור, פיסול ומלאכת יד. קשישים אשר מתקשים בפעילויות יצירה או אינם מתעניינים בהן, עשויים למצוא פעילויות מתאימות ליכולותיהם ולתחומי העניין שלהם במהלך מפגשים עם מטפלים באומנות, במוסיקה ובתנועה.
בני הבית נהנים גם מפעילויות פנאי וחברה כמו טיולים, משחקי קלפים במועדון החברים, מפגשי רעים בלובי הממוזג המצוי בכל קומה בבית, או בספריה.
ארוחותיהם של הקשישים מבושלות בידי טבחית מנוסה, ושירותי הניקיון והכביסה של דירותיהם ובגדיהם של הקשישים מבוצעים בידי צוות העובדים הכלליים של הבית. הדיירים נהנים גם משירות הסעות אל יעדים מחוץ לבית האבות, וכן משירותי מספרה ופדיקור.
'לב' הינו בית אבות ברמת גן המכיל 32 חדרי מגורים, המתאימים לבודדים או לזוגות, ומצוידים בכל המכשור והאביזרים הדרושים למחיה נוחה ובאווירה נעימה. הבית נהנה ממיקום ייחודי ונוח במיוחד: קרבתו לציר ז'בוטינסקי הראשי מקלה על הגעת מבקרים אל הבית, מיקומו בלב העיר מאפשר גישה קלה, מהירה ונוחה לעריכת

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.