בית אבות יוקרה יבניאל

בתוך נופיו הקסומים של צפון הארץ, מרחק קצר בלבד מהכנרת, שוכן מאז שנת 2002 בית אבות יוקרה יבניאל. בהתאם לשמו, בית אבות יוקרה ביבנאל משדר יוקרה והדר, הודות למבנה ועיצוב חדישים, מושקעים ומרשימים מאד. ההשקעה והסגנון היוקרתי ניכרים בכל הבית: בשטחים הציבוריים הבנויים, בחצר הבית המיוחדת ואף בחדרי המגורים והאשפוז.
הבית פועל בפיקוח של משרד הרווחה, ועם רישיון מטעמו, והוא נחלק לשלוש מחלקות, אשר כל אחת מהן מותאמת לצרכיה של אוכלוסיית קשישים נפרדת: עצמאיים ותשושים, סיעודיים, ותשושי נפש.
על הטיפולים הרפואיים, התרופתיים והאישיים, ועל ההשגחה הרפואית, אמון הצוות הרפואי והסיעודי, אשר חברים בו רופאים גריאטריים, אחיות ומטפלים. בנוסף לכך, דיירי הבית ומאושפזיו מקבלים הדרכה וליווי מעובדים סוציאליים, אשר מסייעים להם במימוש זכויותיהם, בבית ומחוצה לו.
פרט לדאגה לצרכיהם הפיזיים של הקשישים המתגוררים בבית האבות, יש התייחסות גם לשעות הפנאי של הקשישים, במסגרתן נערכים בבית מפגשים חברתיים יזומים, מתקיימות הרצאות בנושאים שונים, הרלוונטיים לחיי הדיירים ולתחומי העניין שלהם, וכן חוגי העשרה שונים ופעילויות התעמלות.
זהו בית אבות בצפון המציע לדייריו עוד שפע של שירותים ומתחמים מפוארים, ובינם: שירות כביסה, הכנה והגשה של הארוחות הנחוצות להם, מספרה, קפיטריה, מסעדה כפרית, לובי מהודר ובית כנסת. חדרי המגורים והאשפוז מצויידים היטב, והם בנויים ומאובזרים כך שיאפשרו מחיה נוחה ונעימה ככל האפשר. בבית פועלת גם מערכת קריאת מצוקה, אשר באמצעותה יכול כל דייר הנתקל בבעיה לזמן אליו את אנשי הצוות בצורה נגישה, נוחה ומהירה, בכל עת.
בית האבות 'יוקרה' כמו מתמזג בטבעיות בסביבתו הפסטורלית, הודות לגן הגדול הסובב אותו, ובו מרחבי דשא ירוקים, עצים ומפלים קטנים. עיצובו היוקרתי של בית 'יוקרה' מבטיח לבני המשפחה המבקרים את יקיריהם המאושפזים בו חוויה נעימה בכל ביקור.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.