בית אבות חיי שרה נתניה

בית אבות חיי שרה פועל בלב העיר נתניה מאז שנת 1994, תחת פיקוח ועם רישיון מטעם משרד הרווחה. בית האבות נחלק לשלוש מחלקות, בהתאם לאוכלוסיה אותה כל אחת מהן משרתת. המחלקה הגדולה ביותר היא זו המיועדת לתשושים, במחלקה נוספת מתגוררים כעשרים דיירים עצמאיים, והמחלקה השלישית היא הקטנה ביותר ומטופלים בה דיירים במצב סיעודי.
רוב דיירי הבית מסורתיים ודוברי עברית, אולם ניתן לשמוע בו שפות נוספות.
כלל הדיירים עוברים אבחון רפואי והערכת תפקוד עם כניסתם לבית. בהמשך עשי כל אחד מהם, בהתאם למצבו ולצרכיו, לקבל ייעוץ טיפולי או טיפול רפואי, טיפול פסיכולוגי, טיפול אישי ופדיקור. לשם כך עומדים לרשות הדיירים מרפאה וצוות עובדים שבו רופא כללי, אחיות ומטפלים. בנוסף, ניתנים במקום גם טיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק וליווי של עובדת סוציאלית.
לחצנים לשם קריאת מצוקה פזורים ברחבי הבית כך שכל דייר יכול לזמן אליו עובד הנמנה על צוות בית האבות בצורה קלה ובכל עת.
אב בית וצוות של עובדים כלליים דואגים לתחזוקה השוטפת במבנה.
בבית האבות ישנה ספריה, ומתקיימים בו הרצאות וחוגים בתחומים שונים. נוסף על כך ניתן לצאת לגינת הבית, וכן להשתתף בפעילויות עם חיות מחמד המאורגנות במקום. כל הארוחות הנחוצות לדיירים מסופקות גם הן.
מיקומו של בית אבות חיי שרה עושה את הבית נגיש ואטרקטיבי. הוא ממוקם במרכזה של נתניה, קרוב מאד לכיכר העצמאות, לטיילת ולחוף הים - מקומות שוקקי חיים מחד, ועשירים בצמחיה, טבע ונוף של הים הפתוח מאידך.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.