בית אבות חדוות הורים הוד השרון

בית אבות חדוות הורים שוכן במרכז הארץ, על התפר שבין השרון לבין גוש דן, בתוך מרחבי דשא ירוקים ופועל מאז שנת 1987. שתי מחלקות הבית - המחלקה הסיעודית והמחלקה בה מתגוררים ומטופלים קשישים תשושי נפש - פועלות תחת פיקוח של משרד הבריאות, ועם רישיון מטעמו.
צוות מסור של רופאים, אחיות, מטפלים, מרפאים בעיסוק ופיזיותרפיסטים מעניק לכלל דיירי הבית מגוון רחב של שירותים רפואיים, ומצוי בקשר גם עם בני משפחותיהם. השהות בבית מאפשרת השגחה רפואית רציפה, אבחון רפואי, רפואה מונעת וצמצום הצורך באשפוזים, קביעת תכנית אישית לשימור ולשיפור תפקודים פיזיים, אימוני פיזיותרפיה, התאמת תכנית תזונתית אישית, פעילויות של ריפוי בעיסוק לשמירה על יכולות קוגניטיביות ומוטוריקה עדינה, וכן פעילויות תרבות וחברה מגוונות.
תכניות הטיפול, התזונה והפעילות נבנות עבור כל דייר באופן אישי, בהתאם למכלול הגורמים הקשורים במצבו, ביכולותיו ובמגבלותיו, ותוך שיתוף פעולה עם בני משפחתו. המטפלים הסיעודיים בבית הם בעלי ניסיון ומומחיות בתחום האלצהיימר בפרט ומחלות הדמנציה בכלל, ומעניקים גם טיפולים אישיים.
זהו בית אבות שבו מושם דגש על הפעלת הדיירים, מבחינה פיזית, חברתית, ותרבותיות. הבית מקיים פעילויות בתחומים שונים, העונות על צרכים וכישורים שונים של הדיירים: משחקי חברה או האזנה קבוצתית למוזיקה במועדון החברים שבבית, קריאת עיתון משותפת תוך דיון בענייני היום, ביקורים בספריה או בחצר הבית, תרגול קבוצתי של טאי-צ'י, גינון טיפולי, ביקור בפינת הליטוף, הפעלה תעסוקתית ופעילות בהנחיית ליצנים רפואיים.
בחדר האוכל מוגשות 3 ארוחות מדי יום, וכן שתייה חמה ועוגה לאחר ההשכמה בבוקר.
בני המשפחות של דיירי בית האבות חדוות הורים בע"מ, המבקשים לבקר במקום, ימצאו שקל מאד להגיע אל המתחם ממחלף ירקון שעל כביש 5, או אף מכביש 4. בהגיעם יוכלו להתארח בתוך הבית או לשבת בניחותא בפינות הישיבה המסודרות והמוצלות הפזורות על גבי המדשאות המטופחות שבחצר הגדולה.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.