בית אבות הבית בפרדס, הוד השרון

בית אבות הבית בפרדס, הוד השרון הוקם לפני כארבעים שנים בשכונת מגורים שקטה וירוקה בלב הוד השרון. משמו של בית האבות ניתן ללמוד על השטחים הגדולים והירוקים ובהם גם פרדסים המקיפים אותו. בית האבות משרה אווירה כפרית ורגועה על דייריו והוא מהווה סביבה מגינה ותומכת על הקשישים המתגוררים בו. בית האבות מיועד לאוכלוסיית הקשישים הסיעודיים, התשושים ותשושי הנפש ומותאם במיוחד עבור כל אחד ואחד המשתייך לאוכלוסיות אלה. בית האבות נמצא בבעלות פרטית והוא מפוקח על ידי משרד הבריאות ופועל ברישיונו.
דיירי בית אבות הבית בפרדס הוד השרון נהנים מחדרים אישיים, גדולים ומרווחים, כאשר כל חדר מאובזר בציוד עזר ובציוד רפואי מהמתקדמים בתחום, וכן במערכות מיזוג וחימום ובלחצני מצוקה. ברוב שעות היום, החדרים אף מוארים באור שמש טבעי.
את הדיירים של בית אבות בשרון הבית בפרדס מלווה צוות מסור ואכפתי שנותן מענה לכל הנדרש ממנו והוא מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב. הצוות המקצועי כולל בתוכו רופאים בעלי התמחויות שונות בדגש על גריאטריה, אחיות בזמינות מלאה בכל שעות היום, מטפלים סיעודיים העוזרים לדיירי הבית במשימות שגרתיות ואף במקרה הצורך ילוו את הדיירים במשך כל שעות היום, פיזיותרפיסטים אשר בונים תוכנית אימון אישית לכל אחד מהמטופלים, מרפאים בעיסוק ודיאטנית הדואגת לתפריט מזין, מאוזן ומותאם לכל דייר ודייר. בנוסף, ישנם גם עובדי מטבח, ניקיון ותחזוקה, אם בית ועובדי מנהלה. כל חברי הצוות, בלי יוצא מן הכלל, נותנים שירות על הצד הטוב ביותר תוך שימת דגש על אווירה ביתית ומשפחתית, חמה ואוהבת.
הבית בפרדס הוא בית האבות סיעודי המפנק את דייריו בפעילויות שונות ובמגוון שירותים רחב. הדיירים נהנים מפעילות חברתית ותרבותית באופן שוטף ואף לוקחים חלק בחוגים שונים, הרצאות וקבוצות דיון להנאתם ובהתאם לרצונם. יחד עם זאת פועל המקום למודעות אישית הנוגעת למצבם הבריאותי של הדיירים ועל כן מבצע מעקב רפואי וטיפול מונע עבור כל אחד מהדיירים וכן אבחון רפואי על מנת לשקול אופציות טיפוליות בהתאמה אישית.
שפות הדיבור במקום הן עברית, הונגרית, רומנית ופולנית, וזאת על מנת להבטיח את הסתגלות הדיירים ולתחושת נוחיות והשתייכות מרבית.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.