בית אבות גני מרגוע בני ברק

בית אבות גני-מרגוע בני ברק פועל מאז שנת 1943. הודות לוותק הרב של המקום, צוותי העובדים בו צברו ניסיון עשיר, ידע רב ומומחיות בתחום הטיפול בקשישים תשושים. המקום מהווה את ביתם של למעלה מחמישים קשישים חרדיים, והוא פועל תחת פיקוח של משרד הרווחה ועם רישיון מטעמו.
בית אבות גני מרגוע מעניק לדייריו ולקרוביהם את הרוגע שבידיעה כי הקשיש מצוי תחת השגחה מתמדת ומטופל היטב בכל שעה משעות היום. לשם כך, נמנים על הצוות הרפואי והטיפולי בבית רופא כללי ואחיות, אשר מאבחנים את מצבו הרפואי של כל קשיש, מבצעים הערכה של תפקודו, מעניקים טיפולים רפואיים וטיפולים מונעים וכן מיישמים את הטיפולים השיקומיים הרלוונטיים, ומספקים ייעוץ לבני המשפחה. צוות המטפלים בבית פועל גם במתכונת לילה, ומסתייע במערך לחצני מצוקה, אשר פזורים בכל הבית ומאפשרים לכל קשיש לזמן אליו את אנשי הצוות בצורה נגישה וקלה בכל עת ובשל כל בעיה.
עובדת סוציאלית מטעם בית האבות מוודאת שזכויותיו של כל קשיש בבית נשמרות וממומשות, בין כותלי הבית ומחוצה לו, ומלווה גם את בני משפחתו בייעוץ, הדרכה והכוונה בנוגע להתמודדות עם מצבו ובנוגע לקשר עם גורמים רלוונטיים מחוץ לבית האבות.
איכות חייו של הקשיש תלויה גם בפעילויות לשעות הפנאי, בתעסוקה, בתנועה ובחיי חברה ורוח. לאור זאת, צוות בית ההורים מקיים מגוון רחב של פעילויות לרווחת הדיירים, כגון: שיעורי התעמלות, חוגים, הרצאות, הפעלות במשחקיית הבית, מפגשים במועדון החברים, התכנסות ותפילות בבית הכנסת של הבית ופגישות ושיחות עם מתנדבים.
קרוביהם וחבריהם של הקשישים המתגוררים בבית אבות בבני ברק מוזמנים לבקרם בכל עת. הם עשויים להגיע אל הבית בקלות ברכב, בתחבורה ציבורית או אף ברגל מבני ברק או מרמת גן, הודות למיקומו הנוח בלב גוש דן. בהגיעם, יוכלו להנעים את השהות עם הקשיש הדר בבית, על-ידי ישיבה בצוותא בגינה שלמרגלות הבית.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.