בית אבות גן בעיר בית גלבוע רמת גן

בית אבות בית גלבוע - גן בעיר הוא בית מוגן ל-120 הדיירים העצמאיים ול-34 הדיירים התשושים והסיעודיים המתגוררים בו. הבית פועל תחת פיקוח של משרד הבריאות ועם רישיון מטעמו, והוא משרת מבוגרים הזקוקים לסיוע בתפקוד היומיומי, וכן אנשים אשר נחוצים להם החלמה ושיקום לאחר ניתוח או מחלה.
הבית מספק לדייריו את כל הדרוש להם לחיים מכובדים ואיכותיים: השגחה רפואית 24 שעות ביממה, פעילות חברתית מגוונת וסביבת מגורים מפוארת, המצוידת בכל העזרים הנחוצים להם.
המחלקה הסיעודית בבית משתרעת על פני קומה אחת, ובמרכזה ממוקמים הלובי וחדר האוכל. רופאה נמצאת במחלקה שישה ימים בשבוע, והיא נעזרת גם ברופא מייעץ בכיר עם מומחיות בתחום הגריאטריה. הצוות הרפואי-סיעודי, אשר כולל גם אחיות מוסמכות, מאייש את המחלקה בכל עת. חדר הפיזיוטרפיה של הבית מצויד במכשור חדיש, אשר משמש את הדיירים בהתאם ליכולותיהם ולדרוש להם, בליווי צמוד של פיזיותרפיסטים בעלי רקע בעבודה שיקומית. הדיירים נהנים גם מליווי תזונתי על ידי דיאטנית, וכן מליווי סוציאלי.
התנאים הפיזיים במחלקה מצוינים - יחידות המגורים מרווחות ומוארות, ונשקף מהן נוף של גינה ירוקה ורחבת ידיים, שטח המחלקה כולו נקי ומוקפד, וקירותיו מעוטרים בעבודות צבעוניות מעשה ידי הדיירים עצמם. המרפסת הגדולה הגובלת בחדר האוכל מהווה מקום למפגש, ולהתרגעות אל מול גן רחב ידיים, ירוק ומטופח, הסמוך אל בית האבות.
נוסף על השירותים הרפואיים ועל המבנה המוקפד, מעניק צוות בית האבות חשיבות רבה גם למפגשים חברתיים ולפעילויות מעשירות אינטלקטואלית. על כן, מתקיימים בבית משחקי חברה, שיעורי התעמלות קבוצתית, טיפולים במוסיקה, טיפולים באמצעות בעלי חיים, שיעורי אקטואליה, חוג בישול, חוג יצירה, הרצאות, מפגשי שירה בציבור ומסיבות בהשתתפות בני משפחות הדיירים. במסגרת הבית מתכנסות גם קבוצות המיועדות לניצולי שואה.
מיקומו של בית האבות 'בית גלבוע - גן בעיר' מאפשר לדייריו ולאורחים המבקרים אותם ליהנות מסביבה שקטה ומאווירה פסטורלית, אשר תורמת להן גם הסמיכות לגן דוד המלך, וכן מהיתרונות ומהנוחות של בית אבות ברמת גן במיקום מרכזי, בלב גוש דן ובקרבת צירי תנועה ראשיים בו.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.