בית אבות גלבוע גבעתיים

בית אבות גלבוע בגבעתיים הוא ביתם של יותר ממאה קשישים עצמאיים ותשושים. הבית, המצוי בבעלות פרטית, פועל בפיקוח משרד הרווחה ועם רישיון מטעמו. בבית ההורים ניתנים לדיירים התנאים והאפשרות לקיום חיים עצמאיים, והוא מספק עזרה מלאה בתפקוד היום יומי ומתפקד כבית אבות סיעודי בעת הצורך.
הצוות הרפואי של הבית, אשר כולל, בין היתר, רופאה בכירה, אחות ראשית מוסמכת ומטפלים, אמון על הענקת טיפולים רפואיים ומונעים, ועל מעקב אחר מצבו הרפואי של כל דייר. בנוסף לכך, הדיירים עשויים להיות מטופלים על ידי מטפלים מתחומי הפארא-רפואה, בהתאם לצורך. מרפאים בעיסוק מעבירים בבית מפגשים טיפוליים עם הפעלות שונות, אשר מותאמות במיוחד למצבה, ליכולותיה לצרכיה של אוכלוסיית המטופלים, פיזיותרפיסטים מטפלים בדיירים בחדר הפיזיותרפיה, אשר מאובזר במכשור, ציוד ומתקנים מתאימים, ועובדת סוציאלית מלווה גם היא את הדיירים, ואף את קרוביהם, ומסייעת בשמירה ובמימוש של זכויותיהם.
במבנה בן 6 הקומות ישנן 60 יחידות דירות מרווחות ומוארות, המעוצבות באופן בטיחותי, נוח ונעים. בכל יחידה שכזו יש חדר מקלחת ושירותים צמודים ומאובזרים, ומטבחון ובו מקרר, ארונית, כיור וקומקום חשמלי. בכל חדר מצויים גם מערכת מיזוג אוויר, עזרי בטיחות ולחצן מצוקה, ויש אפשרות להתקין טלוויזיה וטלפון קווי.
הלובי המפואר של בית ההורים משרה גם הוא אוירה ביתית ונינוחה, ועמדת הקבלה והפיקוח שבו פעילה 24 שעות ביממה. צוות העובדים של הבית משלים את הדאגה לרווחתם ולכלל צרכיהם ורצונותיהם של הדיירים בעזרת שירותים נוספים ובהם שירות כביסה, ליווי לסידורים, בישול ארוחות טריות ומגוונות מדי יום בידי טבח מקצועי, שיעורי התעמלות, הרצאות וחוגים בנושאים שונים בהתאם לתחומי העניין של הדיירים, קבוצת פסיכותרפיה לשיפור איכות חייהם של ניצולי שואה, הופעות של אמנים ונגנים, ופעילות חברתית ענפה.
בית ההורים 'גלבוע' ממוקם על דרך ראשית בגבעתיים. מיקומו מקנה לו את היתרון של נגישות גבוהה לגינות ציבוריות ולמוסדות רבים לשם עריכת סידורים, ובמקביל מאפשר גישה נוחה מאד לבני משפחה, מבקרים ואורחים מרחבי גוש דן.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.