בית אבות בית שלום ויז'ניץ, מרכז גריאטרי, בני ברק

המרכז הגריאטרי 'בית שלום ויז'ניץ' פועל מאז שנת 1989 בפיקוח ורישוי מטעם משרד הרווחה ומשרד הבריאות, ומתגוררים בו כ-140 קשישים דתיים, עצמאיים ותשושים, או במצב סיעודי.
הקשישים המתגוררים במרכז זוכים למעקב, לאבחון ולטיפול רפואי אשר ניתנים על ידי רופאים (רופא כללי, רופא גריאטרי ופסיכיאטר), וכן להערכה תפקודית, לייעוץ שיקומי ולטיפול אישי, בהתאם לצורך. הקשישים מצויים תחת השגחה רפואית בכל שעות היממה, ועומדים לרשותם שירות לחצני המצוקה הפזורים ברחבי הבית וכן שירותי צוות הלילה, הכולל אחיות ומטפלים.
דיירי 'בית שלום ויז'ניץ' מקבלים גם טיפולי פיזיותרפיה והתעמלות במידת הצורך, ונהנים משלל פעילויות בהנחיית מרפאה בעיסוק, מדריכה שיקומית ומדריכה חברתית. הקשישים עשויים למצוא פעילויות מתאימות ליכולותיהם ולתחומי העניין שלהם גם במהלך מפגשים עם מטפלים במוסיקה, במסגרת מגוון הרצאות וחוגים אשר ניתנים בבית, בעת עיון בספרי הספריה ובמפגשים עם מתנדבים אשר מבקרים במקום ומשוחחים איתם. הדיירים נהנים גם משיחות בגרמנית, יידיש, פולנית, אנגלית או הונגרית עם עמיתיהם הדיירים, במועדון החברים של הבית. פעילויות שונות אשר מתקיימות בבית מתאימות גם עבור בני המשפחה המגיעים לבקר את קרוביהם המתגוררים בו.
הארוחות הכשרות המוגשות בבית מדי יום מותאמות באופן פרטני. דיאטנית מטעם המרכז הגריאטרי מאבחנת את מצבו התזונתי של כל דייר, ומתאימה תפריט עבורו.
המרכז הגריאטרי 'בית שלום ויז'ניץ' מספק גם שירותי אשפוז. הוא נמצא באזור שקט, בסמוך לישיבות ולבית הורים, ובמקביל, נהנה ממיקום מרכזי ובעל גישה נוחה. הבית ממוקם בין מחלף גבעת שמואל אשר על כביש 4, לבין דרכים ראשיות בבני ברק.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.