בית אבות בית שיזף מעברות

בסביבה פסטורלית בלב השרון, בין שדות ופרדסים, שוכן בית האבות הסיעודי בית שיזף. הבית פועל מאז 1994 בקיבוץ מעברות, ומשרת תריסר קשישים במצב סיעודי, תחת פיקוח משרד הבריאות ועם רישיון מטעמו.
צוות העובדים בבית הוא רב מקצועי וערוך לתת מענה למגוון צרכים ומצבים, בכל עת. על הצוות נמנים, בין היתר, רופא, אחות, עובדת סוציאלית ומטפלים. הצוות הרפואי והטיפולי המסור מעניק טיפולים רפואיים, מעקב רפואי רציף, טיפולים מונעים וכן טיפול אישי. בית האבות פותח את שעריו גם עבור דיירים אשר נזקקים לאשפוז קצר מועד.
פרט להשגחה וטיפולים סיעודיים רציפים, נהנים דיירי הבית מטיפולים המעוברים על ידי פיזיותרפיסטית ומרפאה בעיסוק. טיפולים אלו מיועדים לשמר ולשפר תפקודים פיזיים כמו גם יכולות קוגניטיביות.
דיירי הבית משתתפים בהפעלה תעסוקתית, בפעילויות התעמלות שונות וכן במפגשים חברתיים.
זהו בית אבות בקיבוץ המספק ומגיש לדייריו את כל הארוחות הנחוצות להם, וכן שירותי מספרה. מיקומו של הבית בתוך שטח הקיבוץ מעניק לו יתרונות רבים ובהם שטחים ציבוריים ירוקים, מטופחים ורחבי ידיים, נוכחות של חברי קיבוץ מכל שכבות הגיל, וזמינות של מתקנים שימושיים שונים.
בני משפחה המגיעים לבקר את קרוביהם בבית האבות הסיעודי 'בית שיזף' נהנים מגישה נוחה אליו מכביש 4 אשר לצידו שוכן הקיבוץ. איתור בית האבות בתוך גבולות הקיבוץ פשוט מאד גם הוא, הודות למיקומו המרכזי בסמוך לחדר האוכל של הקיבוץ, במקום בו ניצב עד שנת 1967 עץ שיזף גדול, שהיה סמל הקיבוץ. בהגיעם, עשויים האורחים והדייר הקשיש להנות ממפגש באווירה השלווה אשר שורה באזור.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.