בית אבות בית סוסנסקי קרית אונו

בית אבות בית סוסנסקי בקרית אונו משרת מזה חמישה עשורים את בני גיל הזהב. הבית, הפועל תחת פיקוח של משרד הבריאות ועם רישיון מטעמו, ערוך לטפל בלמעלה משמונים קשישים תשושים או בעלי צרכים סיעודיים.
שירות קריאת מצוקה הפועל בכל רחבי הבית מאפשר לכל אחד מהדיירים לזמן אליו את אנשי הצוות הרפואי והסיעודי בכל שעה משעות היום והלילה, ובשל כל עניין. הרופא הגריאטרי, האחיות והמטפלים מוודאים שכלל הדיירים יקבלו שירותי מרפאה, טיפולים מונעים וטיפולים נוספים, איש איש בהתאם למצבו ולצרכיו.
פרט לצרכים בריאותיים ראשוניים, הקשישים המתגוררים בבית זוכים לטיפולים פארא-רפואיים שונים. הם עוסקים בפעילויות התעמלות, אשר מיועדות לשפר תנועתיות שניזוקה עם השנים ולהיטיב את התחושה ואת מצב הבריאות הכלליים. כמו כן, מרפאים בעיסוק מדריכים ומלווים אותם בביצוע מגוון פעילויות, אשר משקמות ומשפרות תפקודי יום יום, הן קוגניטיביים והן מוטוריים, מלמדות דרכי התמודדות עם בעיות ואתגרים ומראות לקשיש שיש ביכולתו לבצע משימות בכוחות עצמו - עניין התורם רבות לתחושת העצמאות והמסוגלות שלו. בנוסף לכך, עובדת סוציאלית מטעם בית האבות מלווה כל דייר מרגע הגיעו אל הבית, דרך קליטתו והתאקלמותו ולאורך כל שהותו. היא דואגת למימוש כל זכויותיו, בבית ומחוצה לו, וכן לקיום התנאים הפיזיים, המנטליים והחברתיים הנחוצים לו.
דיירי הבית נהנים משירותים נוספים, דוגמת מספרה וליווי לעריכת סידורים שונים מחוץ למתחם בית האבות עצמו. את שעות הפנאי הם עשויים להעביר בחצר הבית, או אף בפארק ע"ש אביבה ורשה, הסמוך לבית האבות, אשר פזורים בו עצים ומכשירי כושר, והוא מהווה מקום בילוי לילדים, הורים ותושבים נוספים.
מעצם היותו בית אבות במרכז, בית אבות סוסנסקי נגיש מאד לבני המשפחה של דייריו, המעוניינים לבקרם באופן תדיר ונוח. ההגעה אל בית האבות דרך מחלף בר אילן ומחלף אונו קלה ומהירה מאד. בהגיעם, מוזמנים בני המשפחה גם להסתייע בשירות הטיפול המשפחתי שמציע צוות הבית.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.