בית אבות בית יצחק גני עלית רמת גן

בית אבות בית יצחק גני עלית הוא בית אבות פרטי, אשר משרת מאז שנת 1991 קשישים עצמאיים וקשישים תשושים. 18 הקשישים המתגוררים בבית נהנים ממגוון טיפולים ושירותים, הניתנים להם תחת פיקוח וברישיון מטעם משרד הרווחה.
דיירי הבית מקבלים בו טיפולים רפואיים שונים, אשר כוללים גם טיפולים מונעים וטיפולים אישיים, וניתנים על ידי רופא כללי, אחיות ומטפלים. לחצני קריאת מצוקה פזורים בבית ונגישים לדיירים, ומאפשרים לכל אחד מהם לזמן אליו את הצוות הטיפולי בשל כל בעיה, בכל זמן, ובקלות. בנוסף לכל אלו, הדיירים מקבלים גם טיפולים פארא-רפואיים, איש איש בהתאם למצבו לצרכיו. מרפאים בעיסוק ופיזיותרפיסטים מעבירים לקשישים פעילויות קבוצתיות ופרטניות, המותאמות ליכולותיהם, במטרה לשמר יכולות קיימות, ולשפר יכולות לקויות שלהם. הטיפולים הללו נועדו לשפר את תפקודו הכללי של כל קשיש ולאפשר לו השתתפות פעילה בכל פעילות, אשר רלוונטית לאורח חייו ולתחומי העניין שלו. שהותם של הדיירים בבית מלווה גם על ידי עובדת סוציאלית, אשר מכירה כל אחד מהם באופן אישי, ומוודאת שהתנאים הדרושים למחייתו ברווחה נשמרים. מתוקף תפקידה, דואגת העובדת הסוציאלית לשמירת תנאים וזכויות פיזיים ורגשיים, ומסייעת גם בפן המנהלתי של מימוש זכויות הקשיש ומשפחתו, מול גורמים בבית האבות ומחוצה לו.
הדיירים נהנים מארוחות אשר מוכנות ומוגשות להם בבית באופן מסודר. צוות העובדים הכלליים של הבית דואג גם למתן שירותי כביסה ושירותי עזרה ביתית, וכן דואג לתחזוקת הבית והגינה, כך שהדיירים מתגוררים בסביבה שמורה ומטופחת.
כל שנותר לדיירים, אם כן, הוא ליהנות מזמן של שהות בחברותא עם קרובי משפחה, אורחים, ורעים מקרב הדיירים, במועדון החברים של הבית, להשתתף בשיעורי ההתעמלות המתקיימים בבית, ואף לצאת לנפוש בגינה הנעימה.
מיקומו המרכזי של בית אבות 'בית יצחק גני עלית' מעניק למבקרים בו את האפשרות להגעה נוחה ופשוטה, וכן מאפשר לדייריו לצאת לסידורים ולביקורים שונים מחוץ לבית בנוחות מירבית. הגישה הנוחה מתאפשרת הודות לסמיכותו הרבה של הבית לצמתים ראשיים ברמת גן, ועם זאת, במרחק קצר בלבד ממנו מצוי "גן נילי", שהדיירים עשויים ליהנות בו מהתרגעות באוויר הפתוח, בסביבה עם צמחיה טבעית.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.