בית אבות בית חולים מעונות מרגוע רמת גן

בית החולים הגריאטרי מעונות מרגוע רמת גן מאפשר אשפוז של קשישים סיעודיים וקשישים תשושי נפש במיקום מרכזי, בלב גוש דן הסואן. הבית ערוך לטיפול ביותר ממאה מאושפזים, תחת פיקוח משרד הבריאות ועם רישיון מטעמו.
רופא כללי, אחיות ומטפלים מעניקים למאושפזי בית החולים שירותים רפואיים שונים מסביב לשעון. במקום מוענקים, בין היתר, טיפול רפואי ותרופתי, מעקב רפואי שוטף, ייעוץ פסיכו-גריאטרי וטיפול אישי. עובדים סוציאליים מלווים את מאושפזי הבית ואף את בני משפחותיהם, ודואגים להבטיח את מגורי המאושפזים בתנאי רווחה מכסימלית, ואת שמירת זכויותיהם הפיזיות, הרגשיות ואלו הקשורות בתהליכים מנהלתיים מול גורמים שונים מחוץ לבית החולים.
מרפאות בעיסוק ורכז תעסוקה מדריכים את המאושפזים ומלווים אותם בביצוע מגוון פעולות יום יומיות, על מנת לשקם ולשפר תפקודים מוטוריים וקוגניטיביים שהתדרדרו לאורך השנים ואולי אף בשל מצבים רפואיים מסוימים. פעילויות התעסוקה מותאמות אישית לדיירים, וכל אחד מהם מבצען לפי יכולותיו.
נוסף על כל אלו, המאושפזים מקבלים טיפולי פיזיותרפיה, שנועדו למנוע, לאתר ולטפל בבעיות תנועה, על מנת להשיג שיפור נוסף ביכולת התפקוד של הקשישים.
הארוחות הדרושות למאושפזים, בהתאם למצבם הבריאותי, מוכנות ומוגשות להם על ידי עובדי הבית. צוות עובדי האחזקה בבית החולים אמון על שמירת ניקיון המקום, על התחזוקה הנאותה של חדריו השונים והמכשור המצוי בהם, וכן על כביסת בגדי המטופלים.
השטחים הציבוריים, כגון מספרה, קפיטריה, חצר ובית כנסת, עומדים לרשות מאושפזי בית החולים ופתוחים לשימושם. צוות העובדים מארגן עבור מטופליו פעילויות חברה ופנאי יזומות, הכוללות הרצאות וחוגים בתחומים שונים, וכן שיחות עם חונכים המגיעים למקום בהתנדבות.
בני משפחה, אשר בוחרים לאשפז את קרוביהם הקשישים הסיעודיים בבית החולים הגריאטרי 'מעונות מרגוע' נהנים משקט נפשי, הודות לידיעה כי בית החולים מספק מענה לצרכיהם הבריאותיים של יקיריהם, והודות לקרבה הפיזית של בית החולים, אשר ממוקם בלב רמת גן, בסמוך לרחוב ז'בוטינסקי, ועל כן הוא נגיש מאד לתושבי גוש דן.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.