בית אבות בית גלעד להבות הבשן

בית אבות בית גלעד שוכן ופועל בשטח קיבוץ להבות הבשן אשר בעמק החולה, בתחומי המועצה האזורית הגליל העליון. המחלקה הסיעודית שבו פועלת לרווחת קשישים במצבים סיעודיים שונים, על מנת שימצאו בו בית מוגן, מכבד ודואג, עם הגיעם לגיל השלישי ועל אף קשיים בתפקוד העצמאי. המקום, אשר בבעלות הקיבוץ, פועל תחת פיקוח וברישיון משרד הבריאות, וערוך לטפל ב- 12 קשישים בעת ובעונה אחת.
צוות העובדים המקצועי והחם ב'בית גלעד' כולל רופא כללי, מטפלים, וכן בעלי מקצוע מתחומי הפרא-רפואה - פיזיותרפיסטית ומרפאה בעיסוק. הודות לאנשי הצוות הללו, המטופלים מצויים תחת השגחה בכל שעות היממה, תוך מעקב רפואי, ונהנים מייעוץ, מטיפולים אישיים ומטיפולים משקמים שונים, איש איש לפי מצבו הבריאותי, יכולותיו וצרכיו. בנוסף לכך, העובדת הסוציאלית של הבית מלווה כל מטופל ומשפחה, מספקת להם מידע רלוונטי, ומסייעת בטיפול בעניינים אישיים, לוגיסטיים ומשפטיים, בתוך הבית ומול גורמים שמחוצה לו.
בבית האבות הסיעודי מתקיימות מגוון פעילויות, אשר עונות על צרכים שונים של מאושפזיו. פרט לטיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, הדיירים נהנים מהפעלות תעסוקתיות, אשר מותאמות ליכולותיהם הפיזיות של המשתתפים בהן, מספקות מפגשים חברתיים שנותנים מענה להיבט התקשורתי כמו גם האינטלקטואלי בחיי הקשישים המשתתפים בהן, ומפתחות בהם את תחושת היכולת.
צוות עובדי המשק והאחזקה של הבית מקפיד על נקיונו, על התחזוקה השוטפת, ועל הכנתן והגשתן של ארוחות מגוונות, שתזונאית הבית מתאימה באופן אישי לכל מטופל, בהתאם לדרוש לו מבחינה תזונתית.
הודות למיקומו של בית האבות 'בית גלעד' בשטח הקיבוץ, דייריו נהנים מסביבה עם מדשאות רחבות ידיים, עצים למכביר, שקט, שלווה ואוירה פסטורלית, במקביל לטיפול האישי והמסור הניתן בו.

כל הזכויות שמורות לבתי אבות Drupal theme by Kiwi Themes.